cerkiew.pl

Koncert Kolęd w Zamku Królewskim

Warszawa, 26.01.2020, g. 17:00

Stowarzyszenie „Wierni Tradycji Pokoleń” wraz z Parafią Prawosławną św. Jana Klimaka zapraszają w niedzielę 26 stycznia o godz. 17.00 na Koncert Kolęd, który odbędzie się w Sali Wielkiej Zamku Królewskiego w Warszawie.

W programie między innymi występ: Natalii Makal i Kayo NISHIMIZU-WAWRENIUK, Zespołu Biełyja Kryły z Gródka, Chóru młodzieżowego Parafii św. Jana Klimaka na Woli w Warszawie, Chóru z Monasteru w Turkowicach, Zespołu HoRaCea (Ukraina), Chóru młodzieżowego Parafii św. Mikołaja w Białymstoku i Chóru Duchowieństwa Prawosławnej Diecezji Białostocko-Gdańskiej.

Bilety wstępu na koncert będą dostępne w Parafii Prawosławnej św. Jana Klimaka w Warszawie (ulica Wolska 138/140, w swiecznom jaszczykie i kancelarii parafialnej). Ponadto w dniu 29 grudnia br. bilety będzie można nabyć w parafiach na Pradze, Puławskiej, Hynka i Lelechowskiej.

Dochód z koncertu zasili akcję charytatywną „Pamiętajcie o swych przodkach – naśladujcie ich wiarę i tradycje” i zostanie przekazany seniorom z Ośrodka Pomocy Społecznej „ARKA” w Kożynie.

Więcej informacji można uzyskać e-mail: StowWTP@gmail.com , telefon 782 611 130.

Z głębi serca zapraszamy - wspólnie możemy uczynić więcej!


Zarząd Stowarzyszenia „Wierni Tradycji Pokoleń”