cerkiew.pl

Kalendarze z cerkwiami Podlasia na 2018 rok.

2017-11-30

Kalendarz "Cerkwie Podlasia 2018" to wysokiej jakości wydruk w formacie A3 - projekt zrealizowany przez Fundacje Zapomniane Podlasie, której fotografowie Piotr Filipik i Maciej Nowakowski od wielu lat gromadzą materiał zdjęciowy prawosławnych cerkwii Podlasia. Efektem tego jest wydany kalendarz, który zawiera 12 doskonałej jakości fotografii obiektów sakralnych, wykonanych miedzy innymi z drona w Skicie w Odrynkach, Monasterze w Supraślu, cerkwiach w Koterce, Samogrodzie, Narewce, Puchłach czy Rajsku. Może to byc doskonały prezent dla członków rodziny jak i przyjaciół za symboliczna kwotę 22 pln. Wszelki dochód ze sprzedaży zasili działania statutowe Fundacji oraz zintensyfikuje promowanie dorobku prawosławia na ziemi podlaskiej. Bardzo łatwa forma zakupu, możliwy odbiór osobisty w Białymstoku przy Soborze Św. Mikołaja na ulicy Lipowej lub wysyłka na cały Świat. Zapraszamy do sklepu internetowego i w razie jakichkolwiek niejasności prosimy o kontakt.

Równocześnie zachecamy do obserwowania naszego profilu na Facebooku, gdzie publikujemy mnóstwo zdjęć podlaskich cerkwii, wykonanych między innymi z drona.

Kalendarze w dwóch formach - jeden z maksymalnej wielkości zdjęciem i małym kalendarium (poziomy) oraz pionowy z większym kalendarium i mniejszym zdjęciem.

http://zapomnianepodlasie.pl/kategoria-produktu/kalendarze/