cerkiew.pl

Wydawnictwo poszukuje fotografii

2017-07-11

Wydawnictwo Warszawskiej Metropolii Prawosławnej poszukuje oryginalnych, interesujących i wysokiej jakości fotografii związanych z monasterami i domami zakonnymi znajdującymi się w jurysdykcji Cerkwi prawosławnej w Polsce. Potrzebne są zdjęcia przedstawiające historię i współczesność tych monasterów, odbywające się w nich święta, życie codzienne, fotografie prezentujące architekturę monasterskich świątyń (wewnątrz i na zewnątrz), mnichów i mniszek, zdjęcia o charakterze reportażowym.

Do fotografii prosimy dołączyć krótki opis (podpis) każdej z nich, zawierający informację o treści fotografii i roku jej wykonania. Fotografie wykorzystane przez Wydawnictwo do publikacji zostaną podpisane imieniem i nazwiskiem autora, bądź jego pseudonimem (o ile takie będzie życzenie autora).

Prosimy o przesyłanie fotografii w maksymalnie wysokiej rozdzielczości za pośrednictwem poczty elektronicznej, a w przypadku większej liczby zdjęć za pośrednictwem bezpłatnego serwisu www.wetransfer.com na adres Wydawnictwa: wiadomosci@orthodox.bialystok.pl w terminie do 15 sierpnia 2017 roku.