cerkiew.pl

Praca w biurze OrthNet

2017-11-14

Stowarzyszenie OrthNet cały czas się rozwija. Efekty naszych prac widać szczególnie w ostatnich miesiącach – za nami premiery: nowej wersji albumu i wystawy „Kolory Prawosławia. Polska”, filmu o prof. Nowosielskim i serii wideo - wywiadów ze śp. abp. Jeremiaszem; książki na temat bieżeństwa "Jestem, bo wrócili". Czuwaliśmy również nad organizacją koncertów w Warszawie czy Białymstoku.

Wszystko to było możliwe dzięki zaangażowaniu wielu osób oraz otrzymaniu grantów na projekty. Przed nami kolejny rok, w którym chcielibyśmy utrzymać jakość projektów, rozwijać istniejące i realizować nowe pomysły.

W pierwszej kolejności pragniemy zwiększyć dostępność naszego biura dla osób zainteresowanych współpracą z nami oraz znaleźć osoby, które pomogą przy realizacji naszych projektów. Czekamy na osoby pełne pomysłów! Zależy nam na ludziach, którzy przede wszystkim mają chęć aktywnie uczestniczyć w życiu Cerkwi oraz chcą się uczyć i rozwijać przy bardziej doświadczonych osobach.

Szukamy dwóch osób, które pomogłyby w funkcjonowaniu biura w Białymstoku:

1. Osoby interesującej się fotografią, bądź filmowaniem, pragnącej rozwijać swój multimedialny warsztat (obróbka fotografii/montaż wideo/programowanie/grafika komputerowa) Nie ukrywamy, że zależy nam na osobie, która również włączy się w tworzenie nowej wersji strony OrthPhoto.net.

2. Osoby posiadającej zdolności poprawnego redagowania tekstów, która pomoże przy promocji naszych działań, pisaniu i rozliczaniu wniosków; zaangażuje się w działalność serwisu cerkiew.pl oraz będzie chciała rozwijać się jako dziennikarz lub project manager.

To są tylko wskazówki odnośnie osób, które chcielibyśmy widzieć w naszym stowarzyszeniu i biurze. Podkreślamy - najważniejsza jest chęć uczenia się i dzielenie się własnymi pomysłami na aktywność w życiu Cerkwi. Docelowo szukamy osób do pracy w biurze o wymiarze 12-20 godzin tygodniowo.

Na Wasze pytania oraz zgłoszenia czekamy pod adresem info@orthnet.org. Zgłoszenie nie musi zawierać CV; najważniejsze jest byście napisali parę słów o sobie - co robicie, czym się interesujecie i jakie macie pomysły na swoją aktywną obecność w życiu Cerkwi.