cerkiew.pl

Bulwary św. Jana Teologa - Etap II

Michał Czykwin, 06 października 2016

W 2014 Bulwary św. Jana Teologa wygrały konkurs w pierwszej edycji Budżetu obywatelskiego miasta Białystok. Wówczas dzięki poparciu prawie 6 tysięcy mieszkańców na Bacieczkach powstał wyjątkowy park za kwotę ponad 2 milinów złotych. W tym roku można ponownie oddać swój głos na Bulwary.

Ówczesny projekt nie został zrealizowany w całości ze względu na brak funduszy. - Zgłosiliśmy projekt rozbudowy Bulwarów przy ulicy Herberta do kolejnej edycji Budżetu obywatelskiego miasta Białystok - mówi o. Michał Czykwin, wikariusz parafii prawosławnej św. Jana Teologa na Bacieczkach. - Liczymy, że i tym razem nie zawiedziecie i oddając swój głos pomożecie w rozbudowie Bulwarów św. Jana Teologa. Nasz projekt zakłada rozbudowę i poszerzenie istniejącego już parku rekreacji. Chcemy stworzenia nowych kładek, ścieżek pieszych i rowerowych wraz z oświetleniem, ławkami i uporządkowanym drzewostanem. Prosimy wszystkich o głosy!

Głosować można na kartach do głosowania lub na stronie internetowej bialystok.pl.

Uwaga! Po oddaniu głosu na podany przez nas mail przyjdzie wiadomość z prośbą o potwierdzenie. Należy to zrobić aby głos był ważny.

Głosujemy do 18 października.

Do głosowania uprawnieni są wszyscy mieszkańcy Białegostoku. Wystarczy podać imię, nazwisko oraz adres zamieszkania. Mogą też głosować osoby małoletnie- w tym przypadku należy uzupełnić dodatkową kartę ze zgodą rodziców.