cerkiew.pl

Aplikacja z Kalendarzem Cerkiewnym - kolejne miesiące odblokowane

redakcja cerkiew.pl, 12 maja 2020

Wczoraj został odblokowany podgląd kolejnych miesięcy w aplikacji z Kalendarzem Cerkiewnym. Można już przejrzeć święta, posty i rocznice historyczne w czerwcu oraz lipcu. 

Po dłuższej przerwie wracamy do intensywnych prac nad uzupełnianiem baz danych, katalogu świąt i świętych. Pozostało nam jeszcze około jednej czwartej zasobów do wprowadzenia do zakończenia pierwszego etapu, który pozwoli nam na odblokowanie całego cyklu rocznego. 

Po zakończeniu uzupełniania tych baz danych będziemy mogli udostępnić podgląd kalendarza na kilka lat do przodu. Dzięki wdrożonemu systemowi wszystkie święta, święci i posty będą wyliczać się automatycznie. Jedynie wyliczanie czytań liturgicznych na dany dzień nie jest w pełni zautomatyzowane i będzie wymagało weryfikacji i uzupełnienia przez nasz zespół. 

Pracujemy również nad nowymi funkcjami aplikacji, a kolejna aktualizacja powinna pojawić się już niebawem. 

Samą aplikację można pobrać zarówno na urządzenia z systemem Android, jak i iOS.
kalendarz.cerkiew.pl

Zachęcamy do współpracy i przesyłania nam swoich sugestii i propozycji na temat funkcjonowania i dalszego rozwoju aplikacji. Najłatwiej skontaktować się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej: kontakt@cerkiew.pl.