cerkiew.pl

15 lat OrthPhoto

Aleksander Wasyluk, 10 kwietnia 2019

10 kwietnia upływa 15 lat od założenia międzynarodowego serwisu fotograficznego orthphoto.net. Od kilku tygodni pracowaliśmy nad projektami z nadzieją zaprezentowania rezultatów właśnie dzisiaj. Nie ze wszystkim zdążyliśmy, co w dużej mierze wynika z charakteru naszego serwisu – funkcjonowania na zasadach wolontariatu. Obiecujemy, że od teraz do Wielkanocy postaramy się Was o wszystkich ważnych rzeczach informować i dalej rozwijać sam serwis.

Na początku chcielibyśmy Wam podziękować za bycie przez lata częścią serwisu – to wy go tworzycie: dodając zdjęcia, komentując czy też oceniając. To dla Was i z Wami chcemy zmieniać nasz serwis.

Mamy nadzieję, że dzięki naszej wspólnej mobilizacji, do Wielkanocy uda nam się osiągnąć “duże cyfry” w naszych statystykach: 100 tysięcy dodanych zdjęć, 500 tysięcy komentarzy i 2 miliony ocen. Już jesteśmy bardzo blisko, liczymy na Was! Jeśli macie problem z odzyskaniem hasła dostępowego do serwisu, piszcie do nas - postaramy się pomóc.

Wystawa jubileuszowa:
Pierwszy projekt, nad którym pracujemy, dotyczy jubileuszowej wystawy. Już w maju chcemy pokazać po jednym zdjęciu z każdego miesiąca funkcjonowania strony.

Czekamy na Wasze propozycje do 20 kwietnia. Przesyłajcie po jednym wybranym, ulubionym zdjęciu z każdego miesiąca, wg poniższego wzoru:
201901 https://www.orthphoto.net/photo.php?id=113767
201908 https://www.orthphoto.net/photo.php?id=113697

Również do 20 kwietnia możecie przysłać maksimum 15 zdjęć z tych, które dodaliście do OrthPhoto. W zgłoszeniu przy opisie zdjęcia, podajcie jego link z OrthPhoto.

Na Wasze propozycje czekamy pod tym adresem: photos@orthphoto.net

Aleksander Wasyluk i Redakcja OrthPhoto